Jeżeli konstrukcja stalowa - to tylko z MR-STAL

Specjalnością  naszej  firmy  są  wszelkie konstrukcje stalowe stosowane w przemyśle i budownictwie.  Oferujemy swoim klientom profesjonalne wykonanie i montaż na podstawie projektów gotowych, a także przebudowę i rozbudowę istniejących obiektów.

Stosowane  przez  nas  materiały  oraz  zabezpieczenia  antykorozyjne poprzez malowanie lub cynkowanie gwarantują ich trwałość oraz estetyczne wykonanie.

Stal spośród powszechnie stosowanych materiałów budowlanych ma najwyższe wartości wytrzymałości, najwyższy moduł sprężystości i najbardziej korzystny stosunek ładunku do masy konstrukcji nośnej. Dlatego też konstrukcja stalowa jest niezastąpiona w szeroko rozpiętych, bardzo wysokich lub bardzo smukłych konstrukcjach, jak i w strukturach, które mogą być przemieszczane w trakcie użytkowania lub być posadowione na stałe. Konstrukcje stalowe mają jasno określoną z góry jakość i wytrzymałość. Stal i produkty z niej wytwarzane produkuje się z zachowaniem ściśle określonych i kontrolowanych w czasie produkcji parametrach, które można odpowiednio regulować pod kątem przyszłych zastosowań. Wykonywane konstrukcje stalowe również podlegają kontroli jakości w warsztacie i na placu budowy, co jest standardem w naszej firmie. Dzięki temu mamy pewność że oddajemy w użytkowanie produkt sprawdzony pod każdym względem, również bezpieczeństwa i jakości.

Za stosowaniem konstrukcji stalowych przemawia także krótki czas montażu czy budowy obiektu z takich elementów. Konstrukcje stalowe można montować niezależnie od pogody, konstrukcja nie musi schnąć i jest w stanie udźwignąć ciężar natychmiast po zakończeniu montażu czy budowy.

Zastanawiasz się nad zastosowanie takiej konstrukcji? – skontaktuj się z nami, sprawdzimy, podpowiemy, zaprojektujemy Twoją konstrukcję stalową.